Фотошпалери

вул. Василия Яна 3/5, Київ, Україна

ст. метро "Олімпійська"

Студія друку "Дінго"

e-mail: info@dingo.com.ua

(044) 360-40-52
(067) 390-07-24

UA  RU

Вибір за кольором:ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ

MyCounter - счётчик и статистика

Украина онлайн

 

ЯК клеїти ПАПІР НА СТІНУ

ДАНИЙ МАТЕРІАЛ НЕ Є ШПАЛЕРАМИ!

ЗА МОЖЛИВІСТЬ клеїти ПАПІР НА СТІНУ ВИРОБНИК ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕ НЕСЕ!

1. Основа повинна бути сухою, рівною, чистою, а також хімічно нейтральним. Спочатку потрібно видалити старі шпалери зі стін перед обклеюванням нових. У разі якщо стіни мають тріщини або відколи, необхідно їх зашпаклювати, Також не забудьте закрити шви стикування з вікнами, стелею, дверима і підлогою.

2. Стіни повинні бути яскравими і однотонними, без плям і інших темних або кольорових включень.

3. Вологість стін не повинна перевищувати 9%.

4. Вбираючі поверхні, такі як ДПС, повинні бути прогрунтовані розчином 1 частина клею + 4 частини води. Основи, подібні старому вінілу або пофарбовані поверхні повинні бути зашкурени і вимиті розчином соди, а потім промиті водою. Якщо є ризик відшарування старої фарби або вінілу, вони повинні бути видалені з основи відповідно до рекомендацій.

5. У разі якщо поверхнею стіни є гіпсова штукатурка, її необхідно відшліфувати і потім нанести ґрунтовку R-35.

6. Використовуйте схил! Стіни рідко бувають ідеально рівними. Щоб після поклейки шпалери лежали на поверхні рівно, перед тим, як наклеїти перший лист, проведіть на стіні вертикальну лінію, скориставшись схилом. Для виготовлення схилу візьміть шнур, довжина якого практично відповідає висоті стелі, і прив'яжіть до нього вантаж. Вантаж повинен вільно висіти. Якщо він стосується статі або плінтуса, шнур занадто довгий. Шнур потрібно натерти крейдою.

7. Щоб провести контрольну лінію, відміряйте від кута відстань, на 1/2 дюйма менше ширини шпалер. Закріпіть шнур під стелею і дозвольте йому вільно бовтатися доти, поки він не займе вертикального положення. Притисніть грузик до стіни і, відтягнувши шнур, як струну, відпустіть. У вас вийде рівна вертикальна риса, на яку ви будете орієнтуватися при обклеювання шпалер.

8. Якщо ви рівно наклеїти перший лист, інші теж будуть наклеєні рівно, якщо ви акуратно з'єднайте кромки. Похибки в кутах будуть не так помітні, як косі лінії після обклеювання шпалер по всій кімнаті.

9. Якщо Ви купили паперові фотошпалери , обов'язково перевірте послідовність склеювання полотен відповідно до замовленого зображенням.

10. Для розмітки потрібно використовувати олівець, а не фломастер.

11. Клей для фотошпалер ми рекомендуємо використовувати Bostik 78(Швеція)

12. Добре перемішайте клей.

13. Нанести клей на стіну за допомогою валика рівним шаром достатньої товщини. Дайте клею підсохнути близько 10-15 хвилин перед наклеюванням шпалер. Перевірте, чи просочився клей.

14. Акуратно притисніть шпалери до стіни, видалити повітряні бульбашки, розгладжуючи шпалери від середини до кутів за допомогою валика з гуми, шириною близько 5 см.

15. Краща якість стика виходить при приклеюванні шпалер "внахльост". Для цього на шпалерах присутні мітки зверху і знизу, за якими потрібно поєднувати малюнок. Далі показана послідовність дій при наклеювання шпалер "внахльост".

а) - наклейка внахльост; б) - прирізка кромок ножем по центру нахльосту;
в) - відділення полотніща; г) - видалення "внутрішньої" смужки;

16. Вимикачі: Перед обклеюванням стін зніміть, по можливості, всі розетки і вимикачі. Наклеюючи шпалери, зробіть на місці виступу хрестоподібний розріз відповідного розміру і пригладьте смужку. Після цього поверніться до місця виступу і зріжте зайві шпалери.

17. При висиханні шпалери погано переносять перепади температур (протяги) і вологості.

18. Для висихання клею потрібно не менше 2-х діб.

Bostik 78(Швеція)

Універсальний шпалерний клей для вологих приміщень

Bostik 78  є модифікованою клейкою дисперсією, призначеної для використання у вологих приміщеннях для більшості основ.
Клей для тканин Bostik 78  наноситься суцільно для приклеювання настінних матеріалів у вологих приміщеннях з товщиною шару ПВХ менше 0,6 мм: склотканини, структурних вінілполімерние і акрилових шпалер на основі скловолокна та на паперовій, текстильній основі у вологих і сухих приміщеннях на вбираючі і щільні (непроникні) основи, такі як старий вініл.

 

19. Після висихання шпалери можна покрити акриловим лаком на водній основі. Лак охоронить від подряпин, поверхня можна буде мити миючими засобами. Рекомендується для дитячих кімнат. Якщо шпалери клеяться непрофесіоналами, то можна спочатку покрити шпалери лаком, а потім клеїти. Лак охоронить зовнішню поверхню шпалер від клею.

Лак панельний ІР-11
Стійкий до води і побутових хімікатів.
Екологічно чистий водний розчин акрилової сополімерні дисперсії FINNDISP® (Виробництва Фінляндії), без летких органічних сполук.


Дінго
Фотошпалери. Друк фотошпалер в Києві

Фотошпалери на стіну під замовлення

© dingo.com.ua
Найти нас на Blogspot.com
Найти нас в Facebook
Найти нас в Twitter
Найти нас на Google+

Власникам авторських прав

(044) 360-40-52

(094) 925-10-52

(067) 390-07-24

Після 18:00, у вихідні дні:

(067) 390-07-24