Фотошпалери

вул. Василия Яна 3/5, Київ, Україна

ст. метро "Олімпійська"

Студія друку "Дінго"

e-mail: info@dingo.com.ua

(044) 360-40-52
(067) 390-07-24

UA  RU

Вибір за кольором:ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ

MyCounter - счётчик и статистика

Украина онлайн


ВІНІЛОВІ ШПАЛЕРИ НА ПАПЕРОВІЙ ПІДКЛАДЦІ

ПОРАДИ З НАКЛЕЮВАННЯ

ПЕРЕВІРЯЙТЕ ЯКІСТЬ ШПАЛЕР ПЕРЕД ПОКЛЕЙКОЮ!

ЯКЩО ШПАЛЕРИ ВЖЕ ПОКЛЕЕНІ, ТО ПРЕТЕНЗІЇ ДО ЯКОСТІ ШПАЛЕР НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!

1. Основа повинна бути сухою, рівною, чистою, а також хімічно нейтральним. Спочатку потрібно видалити старі шпалери зі стін перед обклеюванням нових. У разі якщо стіни мають тріщини або відколи, необхідно їх зашпаклювати. Також не забудьте закрити шви стикування з вікнами, стелею, дверима і підлогою.

2. Стіни повинні бути світлими і однотонними.

3. При підвищеній вологості поклейка вінілових шпалер недопустима. Потрібно спочатку усунути причини високої вологості стін.

4. У разі якщо поверхнею стіни є гіпсова штукатурка, її необхідно відшліфувати і потім нанести ґрунтовку.

5. Дуже гладкі поверхні потрібно буде спочатку покрити ґрунтовкою R-35.

6. Використовуйте схил! Стіни рідко бувають ідеально рівними. Щоб після поклейки шпалери лежали на поверхні рівно, перед тим, як наклеїти перший лист, проведіть на стіні вертикальну лінію, скориставшись схилом. Для виготовлення схилу візьміть шнур, довжина якого практично відповідає висоті стелі, і прив'яжіть до нього вантаж. Вантаж повинен вільно висіти. Якщо він стосується статі або плінтуса, шнур занадто довгий. Шнур потрібно натерти крейдою.

7. Щоб провести контрольну лінію, відміряйте від кута відстань, на 1/2 дюйма менше ширини шпалер. Закріпіть шнур під стелею і дозвольте йому вільно бовтатися доти, поки він не займе вертикального положення. Притисніть грузик до стіни і, відтягнувши шнур, як струну, відпустіть. У вас вийде рівна вертикальна риса, на яку ви будете орієнтуватися при обклеювання шпалер.

8. Якщо ви рівно наклеїти перший лист, інші теж будуть наклеєні рівно, якщо ви акуратно з'єднайте кромки. Похибки в кутах будуть не так помітні, як косі лінії після обклеювання шпалер по всій кімнаті.

9. Якщо Ви купили вінілові фотошпалери , обов'язково перевірте послідовність склеювання полотен відповідно до замовленого зображенням.

10. Для розмітки потрібно використовувати олівець, а не фломастер

11. Приготуйте клей відповідно до інструкції.

12. На робочому столі, застеленому чистими газетами, розкачайте першу смугу шпалер, лицьовою стороною вниз. Газети буде необхідно замінювати свіжими після кожної смужки, інакше клей може потрапити на лицьову сторону шпалер.

13. Змастіть клеєм верхню половину смужки. Наносите клей широким пензлем, направляючи руху від центру до боків. Добре промажте краї.

14. Викладіть змащену половину смужки вдвічі, але стежте за тим, щоб на папері не залишалося заломів.

15. Змастіть клеєм нижню половину смужки і теж складіть вдвічі, у напрямку до центру.

16. Піднесіть смужку до стіни. Розгорніть верхню частину смужки і приклейте до стіни. Розгорніть нижню частину смужки і пригладьте.

17. Краща якість стика виходить при приклеюванні шпалер "внахльост". Для цього на шпалерах присутні мітки зверху і знизу, за якими потрібно поєднувати малюнок. Далі показана послідовність дій при наклеювання шпалер "внахльост".

а) - наклейка внахльост; б) - прирізка кромок ножем по центру нахльосту;
в) - відділення полотніща; г) - видалення "внутрішньої" смужки;

18. Стик розгладити вузьким валиком.

19. Використовуйте якісний клей густий по консистенції, не розбавляйте його.

20. Після обклеювання 3 полотен, видаліть залишки клею з шпалер і перевірте полотна на колір.

21. Наклеїти малярську стрічку на шви, щоб клей не потрапив на лицьову сторону. У разі якщо клей все ж потрапив на шпалери, видаліть пляму рушником, змоченим чистою теплою водою. Не в якому разі не тріть! Змийте залишки теплою водою.

22. Для кращого приклеювання стиків краще використовувати спеціальний клей для стиків, який продається в тюбиках.

23. Шпалери розгладжуються за допомогою щітки з м'якою щетиною від середини до кутів щоб уникнути міхурів, складок і зморшок. У разі якщо шпалери гладкі, для розгладження швів можна скористатися гумовим валиком.

24. Вимикачі: Перед обклеюванням стін зніміть, по можливості, всі розетки і вимикачі. Наклеюючи шпалери, зробіть на місці виступу хрестоподібний розріз відповідного розміру і пригладьте смужку. Після цього поверніться до місця виступу і зріжте зайві шпалери.

25. При поклейке вінілові шпалери не можна розтягувати по ширині. Якщо це зробити, вони стиснуться при висиханні, і між полотнищами, наклеєними встик, з'являться щілини. Тому притискати шпалери до стіни краще спеціальним шпалерним валиком з гуми, шириною близько 5 см. Особливо ретельно прокочують їм шви.

26. При висиханні шпалери погано переносять перепади температур (протяги) і вологості.

27. Клей для фотошпалер ми рекомендуємо використовувати якісний, для вінілових шпалер з паперовою основою.

 
 

Клей Quelyd - для вінілових і текстильних шпалер - для фотошпалер з текстурою

Casco Lentus - дисперсійний клей для склошпалер, важких і ексклюзивних шпалер. Застосування: клей наноситься тільки на стіну, шпалери перед наклеюванням досить змочити водою за допомогою валика.

28. Після висихання шпалери можна покрити акриловим лаком на водній основі. Лак захиститить від подряпин, поверхню можна буде мити миючими засобами. Рекомендується для дитячих кімнат. Якщо шпалери клеяться непрофесіоналами, то можна спочатку покрити шпалери лаком, а потім клеїти. Лак захиститить зовнішню поверхню шпалер від клею.

Лак панельний ИР-11
Стійкий до води і побутових хімікатів
Екологічно чистий водний розчин акрилової сополімерні дисперсії FINNDISP® (Виробництва Фінляндії), без летких органічних сполук.

* Примітка: гарантія на якість поклейки дається тільки при наклеюванні шпалер нашими фахівцями. Неправильно підібраний клей розчиняє шпалери при обклеюванні, фарба з шпалер може відшаровуватися. У такому випадку претензії не приймаються.

Дінго
Фотошпалери. Друк фотошпалер в Києві

Фотошпалери на стіну під замовлення

© dingo.com.ua
Найти нас на Blogspot.com
Найти нас в Facebook
Найти нас в Twitter
Найти нас на Google+

Власникам авторських прав

(044) 360-40-52

(094) 925-10-52

(067) 390-07-24

Після 18:00, у вихідні дні:

(067) 390-07-24